Terörü ve bu kahpece saldırıyı yaptıranları şiddetle lanetliyoruz

Terörü ve bu kahpece saldırıyı yaptıranları şiddetle lanetliyoruz

7 years ago 0 0 1990

logo (1)

 

Terörü ve bu kahpece saldırıyı yaptıranları şiddetle lanetliyorum.

Başımız sağolsun.

Teröre karşı net, kararlı ve güçlü bir duruş sergilemeye devam edip, milletçe sakin olmaya ve provokatör eylemlere karşı dikkatli olmalıyız.

 

Sıhhiye’de Sivil Toplum Kuruluşlarınca gerçekleştirilecek olan “Emek, Barış ve Demokrasi Mitingi” öncesinde Ankara Gar önünde yürüyüşe geçen vatandaşların yoğun bulunduğu sırada sinsince hazırlanan plan işletilmiş, meydana gelen patlamada 86 kişinin ölümü ve 186 kişinin yaralanmasına yol açmıştır. Masum vatandaşlar hedef seçilmiş, bir çok ailenin ocağına ateş düşmüştür. 1 Kasım seçimleri öncesinde böyle bir olayın meydana gelmesi anlamlıdır.  Bu saldırı tamamen provokatif  bir eylemdir. Bu kahpece saldırı basit bir terör saldırısı asla değildir. Başka türlü düşünülmesi de mümkün değildir.

Milletçe çok dikkatli olmalıyız. Provokatif eylemlere asla prim vermemeliyiz. Milletçe başımız sağolsun.  Terörü ve bu kahpece saldırıyı yaptıranları şiddetle lanetliyorum. Bu ulusun, bu hainlere gereken dersi vereceğini ifade etmek istiyorum. İnsanların canına kastedenler insan olamaz. Bu saldırıyı yaptıranlar bir an önce bulunmalı ve hesap sorulmalıdır. Teröre yardım ve yataklık yapanlar, vatandaşların canına kastedenler insan olamaz. Saldırıda ölenlere Allah (c.c)’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralı vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyor ve Allah’tan şifa diliyorum.

 

Mevlüt Yılmaz

Kanserle Mücadeleyi Destekleme

Derneği Başkanı

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x