“Komşuluk Bizde Kalsın” adlı tiyatro oyunu İzmir’de sahnelendi

“Komşuluk Bizde Kalsın” adlı tiyatro oyunu İzmir’de sahnelendi

7 years ago 0 0 1879

Kanserle Mücadeleyi Destekleme Derneği olarak desteklediğimiz

Meme kanserine dikkat çekmek için hazırlanan

“Komşuluk Bizde Kalsın” adlı tiyatro oyunu

İzmir’de sahnelendi.

 

Türkiye Engelsizler Kültür Sanat ve Eğitim Merkezi tiyatro ekibinin meme kanserinde erken teşhisin önemini anlatan “Komşuluk Bizde Kalsın” adlı tiyatro oyunu ile İzmir’de sahne aldı.

Ekonomi Üniversitesi Konferans Salon’unda  sahnelenen oyunu Dernek Başkanımız Mevlüt Yılmaz ve çok sayıda vatandaş izledi. Sahnelenen oyun izleyenlerden beğeni topladı.

Oyun sonunda Kanserle Mücadeleyi Destekleme Derneği Başkanı Mevlüt Yılmaz’ı sahneye davet eden Elibol;” Çalışmalarını takip ettiğim ve Türkiye’nin bilinen tek kanser derneği olan Kaserle Mücadeleyi Destekleme Derneğini ve Başkanını çalışmalarından dolayı kutlarım” dedi.

Sahneye davet edilen Dernek Başkanımız Mevlüt Yılmaz;” Tiyatro ile meme kanserine dikkat çektiler. Meme kanserine dikkat çekmek için hazırlanan “Komşuluk Bizde Kalsın” adlı tiyatro Oyunu İzmir’de sahnelediler. Meme kanserinde erken tanının önemine başarılı bir şekilde dikkat çektiler. Ben, Derneğim adına Merkezin, sanat yönetmenliğini ve yazarlığını da yapan sayın Gamze Elibol’a, Emeği geçen ve katkı sunan başta tiyatro ekibimize ve siz değerli davetlilerimize yürekten teşekkürlerimi sunar, başarıların devamını dilerim” dedi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x