KMDD’den Uyuşturucu Operasyonu Açıklaması

KMDD’den Uyuşturucu Operasyonu Açıklaması

3 years ago 2 0 1657

İzmir Merkezli Kanserle Mücadeleyi Destekleme Derneği’nden Denizli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği  uyuşturucu operasyonu ile ilgili açıklama.

Öncelikle Denizli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün zehir tacirlerine yönelik yaptığı başarılı operasyondan dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Denizli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Ekipleri tarafından  gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonu ile kanserle mücadele adı altında zehir tacirliği yapan “KANSERLE SAVAŞMA KİMSESİZ, ENGELLİ ve LÖSEMİLİLER VAKFI ile AKDENİZİN SESİ ENGELİLERLE ELELE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ” adı altında 3 ay süren takiple 15 Mayıs günü ve 8 Kasım günü Emniyet Müdürlüğünce basına  servis edilen basın bülteni duyurusu ile öğrendiğimiz kadarıyla operasyonla 7 şüphelinin gözaltına alındığı ve 6’sının tutuklandığını dernek olarak öğrenmiş bulunmaktayız. 

 

 

Emniyet birimlerimizin en etkin şekilde ve kararlılıkta bu kendini bilmezlerle mücadelelerini sonuna kadar destekliyoruz. Kanserle mücadele adı altında uyuşturucu madde ticareti yapan , uyuşturucu-uyarıcı maddeleri pazarlama suretiyle geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan bu şahıslar inşallah gereken en yüksek cezaları alırlar. 

Vakıf ve dernek adı altına uyuşturucu işleri içinde olan “KANSERLE SAVAŞMA KİMSESİZ, ENGELLİ ve LÖSEMİLİLER VAKFI ile AKDENİZİN SESİ ENGELİLERLE ELELE SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ”‘ni kınıyoruz. 

Kanserle mücadele atı altında zehir tacirliği yapan bu dernek ve vakıftan dolayı, kanserle mücadele eden toplum yararına yönelik çalışmalarını sürdüren başta Kanserle Mücadeleyi Destekleme Derneği tüm kanser dernekleri ve vakıflarımızın zor durumda kalmalarına sebep olmuşlardır. Başarılı uyuşturucu operasyonla tutuklanan bu şahısların yargılanmalarının sonuna kadar takipçisi olacağız.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x