Kanserle Mücadeleyi Destekleme Derneği’nden İhtiyaç Sahibi Ailelere Eşya Yardımı

Kanserle Mücadeleyi Destekleme Derneği’nden İhtiyaç Sahibi Ailelere Eşya Yardımı

5 years ago 3 0 2531

Yaptıkları sosyal sorumluluk projeleri ile örnek teşkil eden Kanserle Mücadeleyi Destekleme Derneği Tire’de  bir aileye eşya yardımında bulundu.

Yardıma muhtaç ailenin durumunu Başkan Mevlüt Yılmaz’a bildirerek sosyal sorumluluk görevini yerine getiren ve Roman vatandaşlarımıza her türlü desteği sağlayan,  Tire Göçmen Roman Derneği Başkan Ergün Gültiren Dernek Başkanımzı karşıladı. Dernek Başkanımızla aileyi ziyarette bulunarak yardımdan dolayı teşekkür etti.

Türkiye genelinde birbirinden anlamlı projelere imza atan, kanserli hastaların, sağlık ve eğitimi başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olan Dernek yardımların peyderpey süreceğini ifade ederek hayırseverlere daha fazla yardım çağrısında bulundu.

“Türkiye genelinde 185 hastaya yardım yapmaya çalışıyoruz”
Türkiye genelinde 185  kanserli çocuk ve yetişkin hastalara yardım yapmaya çalışan bir dernek  olduklarını söyleyen Kanserle Mücadeleyi Destekleme Derneği Başkanı Mevlüt Yılmaz;“Türkiye’nin en ücra köşelerinde ki tüm kanser hastalarımızı tespit edip ihtiyaçlarını oranında, onların ihtiyaçlarını tespit ettikten sonra değerli bağışçılarımızın bağışlarını bu ailelerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu gün Tire’deyiz. Tire’de  yine yetişkin kanser hastamızın ihtiyaçlarını tespit etmek için buraya geldik ve onlara bağışçılarımızdan gelen bağışları iletmek için geldik” dedi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x