Sevgili ziyaretçilerimiz;

Mevsimin bu güzel günlerinde havalar yaz sıcaklarını aratmaz, iç karartıcı haberler almayı yada yazılar okumayı hiç birimiz istemeyiz. Maalesef artık her açtığımız gazetenin sayfasında yada neredeyse televizyonda rastladığımız haber programında, hep aynı konuyu duyar olduk. “Maalesef Kanser!” Vücudumuza sinsice giren, bizleri yada yakınlarımızı ele geçiren bu hastalık çevremizde yada bizde yoksa kendimizi şanslı sayar hale geldik son günlerde.
Kendimizce yorumları var tabi ki; stres, sigara, alkol, GDO’lu gıdalar sağlıksız beslenme, sağlıksız yaşam tarzı, baz istasyonları, hormonlu yiyecekler katkı maddeleri gibi sayfalar dolusu yazabileceğimiz milyonlarca sebep var. Kim bilir hangisi gelip bizi buldu diye günlerce düşünsek te asla iiğrenemeyeceğimiz nedenler mevcut.

Mücadele Edeceğiz

Biz Kanserle Mücadeleyi Destekleme Derneği ve üyelerimiz elele bu hastalıkla mücadele edeceğiz! Bunun için ilk adımlarımızı attık, dileriz ki bu hastalığa yakalanan büyük küçük herkes bu hastalığı yenebilsin. Çevresinde bu hastalığa yakalanmış yakınları olan kişiler için rehber olabileceğini düşündüğümüz için “Kanserle Mücadeleyi Destekleme Derneği’ni” kurduk.

Kanser Nedir? Kanserle nasıl mücadele edebiliriz. Dergimizin ilk sayısında ve daha sonra ki yayınlarımızda doktorlardan aldığımız tüm duyumları ve bilgileri sizlerle paylaşarak mücadeleye katkı sağlayacağız.

Sonuna Kadar Destek Sürecek

Derneğimizi, toplumu Onkoloji(Kanser) hakkında ve erken teşhisi ile ilgili bilgilendirme, maddi durumu iyi olmayan onkoloji hastalarına maddi (ayni ve nakdi) ve manevi olarak hertürlü yardımı yapmak, projeler yürütmek ve yardımlaşma amacı için yapılandık. Mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Sizleri de bu mücadelemize katkı sağlamaya davet ediyorum.
Teşekkür ederiz.

Mevlüt YILMAZ
BAŞKAN

4 5 votes
Article Rating
0
Would love your thoughts, please comment.x