(Fetö) Darbe Girişimiyle İlgili Tepki Mesajımız

(Fetö) Darbe Girişimiyle İlgili Tepki Mesajımız

6 years ago 1 0 4091

(Fetö) Darbe Girişimiyle İlgili Tepki Mesajımız

Kanserle Mücadeleyi Destekleme Derneği Olarak

Millet İradesinin ve Vatanımızın Destekçisiyiz.

Türkiye Cumhuriyeti’nde asla kabul edilemez olduğuna ve milletimizin iradesinin üstünde bir güç olamayacağına inanıyoruz. Bugün demokrasiye inanma ve sahip çıkma günü olduğunu yürekten dile getirmek istiyoruz.

15 Temmuz gecesi milletimiz ve milli kurumlarımızın, demokrasimize kasteden alçakça bir saldırıyı önledi. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Meclis Başkanımız, Başbakanımız ve Meclisteki tüm siyasi partilerimizi, cunta heveslileri karşısındaki dik duruşlarından dolayı yürekten kutluyoruz.

Demokrasi düşmanlarına karşı iktidarı ve muhalefetiyle siyasi partilerimizin ve siyasetçilerimizin de gösterdiği birlik, beraberlik ve kararlı duruşu en büyük takdiri hak etti. Bu darbe girişimi karşısında direnen, tavır sergileyen herkese, başta kahraman emniyet görevlilerimize ve TSK’nın şerefli mensuplarına minnettarız.

Gücünü sandıktan, yetkiyi milletten almayan bir idare istemiyoruz. Ülkemiz için demokrasi dışında bir seçenek de görmediklerini ve ordu içinde örgütlenmiş bu terörist çetenin tamamen ortaya çıkartılmasını ve adalet önünde hesap vermesini bekliyoruz. Vatanına sahip çıkmak için mücadele veren herkese Allah güç, kuvvet versin.

         Demokrasi mücadeleside hayatını kaybeden kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, kıymetli ailelerine sabırlar, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

 Mevlüt Yılmaz

Kanserle Mücadeleyi Destekleme Derneği

Başkanı

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x